Vrh A

ADWIN KING HVĚZDA Z MONTARY

Narodil se jako poslední a vážil 250 g. Bylo to nejakčnější štěňátko, které vyvádělo největší lumpárny a vůbec nechtělo být se sourozenci v ohrádce, ale „promenádovat se“ po okolí. V současné době je Adwin v úžasné rodině, která se o něj stará od rána do večera!

ALISIA STAR HVĚZDA Z MONTARY

Nejmenší štěněcí holčička, která vážila 240 g. Byla to taková malá beruška, které jsme nejvíce nadržovali. Žije v mladé rodině se dvěma správnými malými kluky a kočkou a má se moc dobře. Rodinka své psí kámošce říká Ixi.

ASLAN KING HVĚZDA Z MONTARY

Náš nejchlupatější „medvídek“ se narodil jako druhý a vážil 250g. Od malinka si hrál na „krále výběhu“ nejen proto, že byl opravdu méďa chlupatý, ale prostě když si nechtěl hrát, tak nechal sestřičky a bráchu dovádět a sám si šel do pelíšku schrupnout. Žije v Německu s paničkou a její dcerou a je to jejich mazel.

AURI STAR HVĚZDA Z MONTARY

Aurinka se narodila jako první a dala mamině pořádně zabrat. Vážila 280g a byla pěkný váleček. Dobře baštila a byla moc šikovná. Nyní žije v Rakousku v domě s velkou zahradou s paničkou coby zkušenou chovatelkou a psím kámošem DSFP Lupem. Je z ní nádherná mladá dáma.

cs_CZCzech
Přejít nahoru